Logotypy 
Projekty wybrane

Calypso International

Klient: Calypso
Agencja: Media4U

Stworzyłem ten projekt kilka lat temu, ale nadal mam do niego sentyment. Wschodząca marka z segmentu premium, związana z rynkiem e-papierosów. Identyfikacja ograniczona do 3 kolorów, w których zawarte są wersje kolorystyczne znaku. 

wmadej_calypso_01
wmadej_calypso_02
wmadej_calypso_03

Nano Ir

Klient: Italtecnica

Panele endotermiczne Nano Ir firmy Italtecnica z podwójnie patentowaną ideą działania w dziedzinie alternatywnych systemów ogrzewania. Marka symbolizująca nowoczesność, innowacyjność i ekologiczność, a także znakomite właściwości adaptacyjne systemu.

wmadej_nanoir_01
wmadej_nanoir_02
wmadej_nanoir_03

Centrum medyczne Przy Teatrze

Klient: Centrum medyczne Przy Teatrze
Zdjęcia: przyteatrze.com

Centrum medyczne oferujące bogaty pakiet zabiegów medycyny estetycznej m.in. na twarz, ciało, skórę głowy, dłonie. Charakter logo jest połączeniem nazwy i miejsca z ofertą centrum medycznego, a także przyjaznego i życzliwego stosunku do pacjentów.

wmadej_przy_teatrze_01
wmadej_przy_teatrze_02
wmadej_przy_teatrze_03

Kochaniecki - Projektant wnętrz

Klient: Paweł Kochaniecki

Pomysł na logo dla Pana Pawła Kochanieckiego powstał z obserwacji jego pracy. Indywidualny, nowoczesny charakter jego projektów znakomicie kontrastował ze stylem pisma Pana Pawła. Zaproponowałem stworzenie wersji cyfrowej nawiązującej do charakteru pisma, będącej jednocześnie logotypem i podpisem prac autora.

wmadej_kochaniecki_01
wmadej_kochaniecki_02

Instytut Gaussa

Klient: Instytut Gaussa
Agencja: Media4U

IG zajmuje się wnikliwą analizą funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz kluczowych danych i wskaźników dostępnych w organizacji. Większość zmiennych psychologicznych, również tych, którymi IG posługuje się w codziennej pracy, ma rozkład Gaussa dlatego symbol wykresu był punktem wyjścia do powstana logo. Kolorystyka została dobrana na podstawie biznesowego charakteru działalności, a żółty akcent to pierwiastek wprowadzany przez Instytut Gaussa do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

wmadej_instytut_gaussa_01
wmadej_instytut_gaussa_02
wmadej_instytut_gaussa_03

Aquapark Fala

Klient: Aquapark Fala

Łódzki Aquapark, jeden z największych parków wodnych w Polsce. Projektując logo nie zapomniałem o historii tego miejsca. Logo jest zbiorem symboli i skojarzeń. Z jednej strony wypoczynek i relaks w słońcu a z drugiej atrakcje, główne zjeżdzalnie i basen z falą, który od zawsze kojarzył się z tym miejscem. 

wmadej_aquapark_fala_01
wmadej_aquapark_fala_02
wmadej_aquapark_fala_03

Jander Kabza Architekci

Klient: Jander Kabza Architekci

JKA to grupa projektowa oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania architektonicznego – od projektu budowlanego, aż po detale wykończenia wnętrz, stworzona przez dwóch doświadczonych projektantów specjalizujących się w różnych obszarach architektury.

wmadej_jander_kabza_architekci_01
wmadej_jander_kabza_architekci_02
wmadej_jander_kabza_architekci_03

Label Bleu Production

Klient: Label Bleu Production

Label Bleu świadczy specjalistyczne usługi zdjęć i filmów podwodnych na 5 kontynentach dla firm filmowych, kanałów telewizyjnych i internetu, filmów dokumentalnych, programów informacyjnych, czasopism i transmisji na żywo. Główne biuro mieści się we Francji. 

wmadej_label_bleu_01
wmadej_label_bleu_02

Naoko

Klient: Naoko

Naoko to moda tworzona przez kobiety dla kobiet, marka dla ludzi spontanicznych i kochających życie. W języku japońskim oznacza szczęście i szczerość - te właśnie wartości są fundamentem marki. 

wmadej_naoko_01
wmadej_naoko_02
wmadej_naoko_03

Tik Tak - Centrum dziecięce

Klient: Tik Tak - Centrum dziecięce

Centrum Dziecięce TIK TAK to produkty dla kobiet w ciąży i karmiących mam, noworodków, małych dzieci, nastolatków,
szeroki wybór wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, mebli dla dzieci, akcesoriów, ubranek oraz zabawek.

wmadej_tiktak_01
wmadej_tiktak_02
wmadej_tiktak_03

Cartalo

Agencja: Media4U

Cartalo to system firmy Media4U do zarządzania serwisami e-commerce. Głowne cechy Cartalo to skalowalność, zestaw narzędzi SEO, zarządzanie wyglądem, sprawdzone rozwiązania technologiczne, gwarancja jakości i ciągły rozwój. Logo ma jednoznacznie kojarzyć się z budowaniem szybkich i zaawansowanych technologicznie platform ecommerce.

wmadej_cartalo_01
wmadej_cartalo_02
wmadej_cartalo_03

Funme

Klient: Projekt własny

Projekt Funme w zamyśle miał kojarzyć się z platformą grywalizacyjną. Narzędziem wzmacniania zaangażowania i motywacji pracowników, partnerów biznesowych i klientów w szeroko rozumianym aspekcie biznesowym.

wmadej_funme_01
wmadej_funme_02
wmadej_funme_03

Spodobał Ci się projekt?

Nie jesteś przekonany? Zobacz inne projekty.

Created by Wojciech Madej.
© wmadej.pl 2022. All rights reserved. 

Back to top Arrow